Complex adapost caini comunitari si gard pentru imprejmuirea proprietatii lucrarii

11/2011

04/2012

S.C. EVEREST INSTAL S.R.L. HUNEDOARA Proiectant: SC Imob Procons SRL Hunedoara

Pentru adăpostirea câinilor fără stăpân din municipiul Hunedoara, pe strada Rotarilor nr.70 s-a avut în vedere construirea unui complex adăpost căini comunitari.
Această investitie a constat în construirea a şase construcţii cu destinaţiile: două adăposturi pentru cîini, bucătărie care deserveste la prepararea hranei acestora, magazie de furaje , grajd şi o sală de tratament şi birouri pentru personalul care se ocupă de îngrijirea lor. Lucrările necesare care au fost executate au fost lucrări de constructii, instalaţii electrice, instalaţii sanitare, alimentare cu apă şi canalizare, împrejmuire şi poartă de acces.

Autorizatia de construire nr. 110 / 23.06.2011
Contract de lucrari nr. 100 / 53047 / 26.10.2011