Alimentare cu energie electrica la Adapostul pentru caini

Retele

02/2012

04/2012

S.C. DORI PREST COM S.R.L. HUNEDOARA

Executie lucrari de amenajare complex adapost caini comunitari, str. Rotarilor nr. 70, municipiul Hunedoara, intocmire documentatii si realizare instalație electrica,, extindere retea electrica existenta pentru racordarea clădirilor existente, inclusiv contorizare.

Pentru realizarea alimentării cu energie electrică a clădirilor care alcătuiesc ansamblul Adăpost pentru câini comunitari, s-a executat racordarea la rețeaua electrică din zonă și contorizarea consumurilor.
Realizarea instalațiilor electrice interioare s-a executat prin montarea de corpuri pentru iluminat, întrerupătoare și prize la clădirile din zonă, respectiv la birou, săli de tratament și depozit, la bucătărie, în adăpostul pentru câini și în grupul sanitar.

Comanda nr. 55/ 08.02.2012